Emrem Vakfı Burs Başvurusu

emrem-vakfi-bursuEmrem Vakfı ailelerinin maddi durumu öğrenim yaptırmaya yeterli olmayan öğrencilere burs bağlanmasında yardımcı olmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Ortaöğretim okulları ile Üniversite ve Yüksek Öğrenim Kurumlarında öğrenim gören öğrenciler bu burstan faydalanabilir.

2018/2019 BURS BAŞVURULARIMIZ İÇİN TANINAN SÜRE SONA ERMİŞ OLUP, VAKFIMIZA GÖSTERDİKLERİ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

HALİHAZIRDA VAKFIMIZDAN BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BURSLULUK DURUMLARININ DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN 2018/2019 ÖĞRETİM SEZONUNDA OKUDUKLARI OKULLARDAN ALACAKLARI ÖĞRENCİ BELGESİ İLE ÖĞRENİM DURUMLARINI GÖSTERİR NOT ÇİZELGESİNİ (TRANSKRİP) EN GEÇ 30 EYLÜL 2018 TARİHİNDE VAKIF MERKEZİMİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.


Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." :)

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimizden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

Artık bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: instagram.com/burshaberleri

3 thoughts on “Emrem Vakfı Burs Başvurusu

  1. Elif

    Nasıl abanıyorsunuz anlayamıyorum neredeyse bütün vakıflar daha başvuru süresi bile dolmadan kontenjanları dolduğu için yeni bursiyer kabul etmiyor!!

    Cevap yaz
  2. Eras

    Burs basvurulari saka gibi bu isi ciddiyetle yapan yok sanirim basvuru suresi 30agustos son ama ogrenci belgesi transkript kurumdan alinmali sarti var iyi de okul acilmadan bu belgeyi nasil alalim sonucta baska sehirde okuyoruz belgeleri ya net ciktisi kabul edin ya da sureyi okullarin acilis tarihine gore ayarlayin!!

    Cevap yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir