İzzet Baysal Vakfı Burs Başvurusu

izzet-baykal-vakfi-bursuİzzet Baysal Vakfı Abant İzzet Baysal Üniversitesi‘nin dört yıllık bölümlerine en yüksek puanla birinci sırada kayıt yaptıran Bolu Merkez İlçe veya diğer İlçe ve köylerinde doğup, buraların nüfusuna kayıtlı olan  birinci öğretim lisans öğrencilerine burs imkanı sağlamaktadır.

İZZET BAYSAL VAKFINDAN BURS ALABİLME ŞARTLARI

1. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin dört yıllık bölümlerine en yüksek puanla birinci sırada kayıt yaptıran birinci öğretim lisans öğrencilerine vakfımız tarafından burs verilmektedir.

2. Bölüm birincilerinden sonra gelen en yüksek puanlı Bolu’lu bir öğrenciye daha vakfımız burs vermektedir. Bu öğrencilerin, Bolu Merkez İlçe veya diğer İlçe ve köylerinde doğup, buraların nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

BUNUN DIŞINDA BURS VERİLMEMEKTEDİR.

MERKEZ ADRES:
Tersane Cad. Abdüssellah Sok.İzsalhan N.1 Karaköy/İSTANBUL

ŞUBE:
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Rektörlük Binası İzzet Baysal Vakfı Ofisi Gölköy/BOLU

Mail: izzetbaysalvakfi@ibu.edu.tr 
Tel: 0 212 255 45 55 (Merkez) 0 374 253 45 70 (Şube-Burslar)
Fax: 0 212 255 44 92 (Merkez) 0 374 253 49 69 (Şube)


Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." :)

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimiziden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir