Kadın Hukukçuları Destekleme Vakfı Burs Başvuruları Başladı!

kadin-hukukculari-destekleme-vakfi-bursu

Bursa sadece kadın hukukçular başvurabilmektedir. Burslar iki kategoride verilmektedir; ilki “eğitim destek bursu”, diğeri ise “kitap bursu” adını taşır ve burs miktarları her yıl yönetim kurulunca belirlenir. Bursiyerlere Ekim ve haziran ayları arasında (toplamda 9 ay) burs ödemesi yapılır.

Burslar başarı esasına dayanmamaktadır. Başvuruların değerlendirme aşamasında, en çok ihtiyacı olduğuna kanaat getirilen başvurucular bursiyer olarak belirlenir.

Burslar karşılıksızdır.

Stajyer avukatlar “çalışan bursu”na başvurmalıdır. Bu bursa neden ihtiyaç duyduklarını, hangi ilde stajlarını yaptıklarını/yapacaklarını, bir büroda çalışıp çalışmadıklarını, çalışıyorlarsa ücret alıp almadıklarını detaylıca yazmalıdırlar.

Son Başvuru Tarihi: 9 Eylül 2019’dir

Online Başvuru için TIKLAYINIZ


Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." :)

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimizden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

Artık bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: instagram.com/burshaberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir