KAI (Kars Ardahan Iğdır) Vakfı Bursu

KAI-burs-kars-ardahan-igdirKAI  Vakfı başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine karşılıksız olarak burs vermektedir.

Burs, ülke sınırları içerisinde lisans öğrenimi gören T.C. uyruklu öğrencilere verilmektedir.

KAI Burs Komitesi tarafından yapılacak değerlendirme ile adayların başarı durumları ve maddi desteğe ihtiyaçları esas alınarak burs alacak öğrenciler belirlenmektedir.

Ekim-Haziran aylarında olmak üzere 9 ay süreyle burs ödemesi yapılmakta olup, burslar burs almaya başlanan tarihten başlayarak normal öğrenim süresi dâhilinde devam etmektedir.

 2013 – 2014 Eğitim Yılı Burs başvuruları başlamıştır.

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılında Vakfımıza burs başvurusunda bulunacak öğrenciler, Aşağıda yazılı olan gerekli evrakları tamamlayarak, 16 Eylül 2013- 01 Ekim 2013 tarihleri arasında evrakları Vakfımıza teslim edeceklerdir.

Gerekli Evraklar:
1-Başvuru Formu
2-Öğrenci Belgesi
3-Transkript ( arasınıflar için )
4-İkametgah
5-Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
6-Savcılıktan Sabıka Kayıt Formu
7-1 adet fotoğraf

ÖNEMLİ !

Ayrıca bursları mezun olmadan devam eden ara sınıf öğrencileri de Öğrenci Belgelerini ve Trankriptlerini 21 Ekim 2013 tarihine kadar vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Belgelerini göndermeyen öğrencilerin bursları kesilecektir bilginize..

Burs istek formu ektedir.

Burs İstek Formu İçin Lütfen Tıklayınız


Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimiziden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>