KAI (Kars Ardahan Iğdır) Vakfı Bursu

KAI-burs-kars-ardahan-igdir

2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılında Vakfımıza burs başvurusunda bulunacak öğrenciler, Aşağıda yazılı olan gerekli evrakları tamamlayarak, 07 Eylül 2015-10 Ekim 2015  tarihleri arasında evrakları Vakfımıza teslim edeceklerdir.

Gerekli Evraklar:
1-Başvuru Formu
2-Öğrenci Belgesi
3-Transkript ( arasınıflar için )
4-İkametgah
5-Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
6-Savcılıktan Sabıka Kayıt Formu
7-1 adet fotoğraf

ÖNEMLİ !

Ayrıca bursları mezun olmadan devam eden ara sınıf öğrencileri de Öğrenci Belgelerini ve Trankriptlerini 10 Ekim 2015 tarihine kadar vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Belgelerini göndermeyen öğrencilerin bursları kesilecektir bilginize..

Burs istek formu ektedir.

Burs İstek Formu İçin Lütfen Tıklayınız

NOT: Burs başvurusuna sadece Kars, Ardahan, Iğdır nüfusuna kayıtlı öğrencilerimiz başvurabilir. Bu illerin dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

 


Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." :)

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimiziden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

3 thoughts on “KAI (Kars Ardahan Iğdır) Vakfı Bursu

  1. Muhammed kanaatlı

    Ben başvurumun işleme alınıp alınmadığından emin değilim .sitedeki numaralardanda size ulaşamadım bilgilendirirmisiniz lütfen başvurum işleme alındımı?

    Cevap yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir