Sancaklar Vakfı 2019/2020 Burs Başvuruları Başladı!

sancaklar-vakfi-bursu

Sancaklar Vakfı Bursu 2019 yılı başvuruları 09 Eylül Pazartesi günü başlayıp 16 Eylül Pazartesi günü saat 17:00’da sona erecektir.

Bu sene ağırlıklı Siirt il ve ilçeleri doğumlu ve Siirt il ve ilçelerindeki liselerden mezun olan öğrencilerin başvuruları dikkate alınacaktır.

Başvurular değerlendirildikten sonra burs kazanan öğrenciler 23 Eylül Pazartesi günü web sitemizde açıklanacak olup talep edilecek belgeler belirtilecektir.

Sadece 4 yıl ve üzeri devlet üniversitesi öğrencilerinin başvuruları dikkate alınacaktır. Bunun dışında ve kardeşinin bursu devam edenlerin müracaatı geçersiz sayılacaktır.

Burs başvuru formunda yanlış beyan tespit edildiği takdirde değerlendirmeye tabi tutulmayacak, burs kazanmış olsa dahi bursu iptal edilecektir.

BURSU DEVAM EDEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE: 

Bursu devam eden öğrenciler 07 Ekim 2019 tarihine kadar aşağıdaki belgelerin asıllarını kargo ile tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir:
•    Sabıka kaydının aslı (E-Devlet üzerinden alınan belgede geçerli olacaktır.)
•    Yeni tarihli öğrenci belgesinin aslı (E-Devlet üzerinden alınan belgede geçerli olacaktır.)

NOT: Banka veya telefon bilgileri değişen bursiyerlerimizin yeni bilgilerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.

Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." :)

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/burshaberleri

Twitter adresimizden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/burshaberleri

Artık bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: instagram.com/burshaberleri

7 thoughts on “Sancaklar Vakfı 2019/2020 Burs Başvuruları Başladı!

  1. Serhat

    Yazik günah gerćek samimiyetimle inandiğım gervekten ihtiyaci olanlara verdigini dusundugum sancaklar burs basvurusu ne kadar zengin ihtiyaci olmayan olup sadece torpil yapmakla beraber kayit yapmaya bile usenenler aliyorsa ve cidden ihtiyaci olanlar sefalet icinde unide hafta sonlari calisip hafta icleri dersine gidiyorsa ve alamiyorsa cok yazik hemde cok yazik 👍👍👍

    Cevap yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir