Ardahan – Posof Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burs Başvuruları!

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ ve SEVGİLİ ÖĞRENCİLER;

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla , derneğimiz tarafından sizlerin yapacağı yardımlarla belirli sayıda ihtiyaç sahibi üniversitede okuyan POSOF’lu öğrenci kardeşlerimize 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılanda da EĞİTİM BURSU verilecektir.

Eğitim bursu vererek gençlerimize katkıda bulunmak isteyen üyelerimizin katkı miktarları ve yardımı ne şekilde yapacakları (bir seferde nakit veya her ay nakit) hususunda dernek yönetimine müracaatları gerekmektedir.

Bu maksatla Posof’ta ikamet eden öğrenciler ve dernek üyelerimizin üniversitede okuyan, ihtiyaç sahibi öğrencilerin evraklarını www.posofdernegi.com Web sitemizdeki açıklamalar  doğrultusunda    posofdernek75@hotmail.com adresine mail ortamında göndermeleri gerekmektedir.

Siz üyelerimiz tarafından yapılacak yardım miktarı toplamına göre EĞİTİM BURSU verilecek öğrenci sayısı belirlenecektir.

 
MÜRACAAT ŞEKLİ, SÜRESİ ve KİMLER MÜRACAAT EDECEKTİR;

– Son Müracaat tarihi 15.ekim.2019 tarihidir.

– Dernek üyelerimiz,
– Posof’ta ikamet edenler,
bu şartları taşıyan öğrencilerimizin müracaatları kabul edilecektir.
Yukarıda yazanların dışında müracaatlar kabul edilmeyecektir.

– Burs başvuru formu bilgisayarda doldurulacak, çıktı alınıp imzalanacak.
– Öğrenci belgesi
– Kimlik fotokopisi

Bu 3-evrak scanner ile taranıp bize e.mail yoluyla     posofdernek75@hotmail.com adresine gönderilecektir. Evrakı eksik olan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
Burs başvuru formu /ANASAYFA.da yer almaktadır.

Dernek e.mail:     posofdernek75@hotmail.com

Danışma / Bilgilendirme:
Başkan:  Aydın KARADAĞ
Yönetici / Öğrenci İşleri: Salih DOĞRUYOL

Burs almaya hak kazanan öğrencilerin isim listesi daha sonra WEB sitemizden yayınlanacaktır. Siz üyelerimiz tarafından yapılacak yardım miktarı toplamına göre EĞİTİM BURSU verilecek öğrenci sayısı belirlenecektir.

Tüm üyelerimize ve öğrencilerimize saygıyla duyurulur. 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments