Ahmet – Zerrin Ellialtıoğlu Vakfı (AZEV) Bursu

AZEV (Ahmet – Zerrin Ellialtıoğlu Vakfı), maddi imkanlardan yoksun, hiçbir geliri olmayan, başka bir yerden burs almayan, başarılı öğrencilere (% 50 başarı oranı şartı aranmaktadır) fırsat eşitliği yaratmak amacıyla, Vakıf Yönetim Kurulu’nun öngördüğü miktar üzerinden karşılıksız olarak vermektedir.

Başvurular eğitim döneminden önce 31 Ağustos tarihine kadar yapılmaktadır. (Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.) Başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulmasından sonra ‘Gönder’ butonuyla gönderiniz. Kurulumuzca yapılan değerlendirme sonrası sonuçlar, sadece başvurusu kabul edilenlere, en geç 15 Ekim tarihine kadar bildirilecektir. İlk başvuru yapanların sadece formu doldurarak göndermeleri yeterlidir, aşağıda belirtilen belgelerin gönderilmemesi rica olunur.     

Başvurusu kabul edilenlerden istenen belgeler;

» Nüfus Cüzdanı Sureti

» 2 Adet Fotoğraf.

» Öğrenci Belgesi

» Sabıka Kaydı

» Not Ortalamaları

Kısa bir özgeçmişiniz ile birlikte yukarıda belirtilen belgelerin, Vakıf Merkezimize posta ile göndermeleri veya şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru formunu site aracılığıyla gönderebilir veya download yoluyla yazdırarak postalayabilirsiniz.

Not : Bursu devam eden öğrencilerimiz, güncel öğrenci belgesi ve transkriptlerinin aslını, en geç 30 Eylül tarihinde elimizde olacak şekilde postalayacaklardır.

ADRES :

Ahmet – Zerrin Ellialtıoğlu Vakfı, Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Postacılar Sokağı, Şaup Apt. No.:1 K.5 34433 Beyoğlu – İstanbul

 Burs Başvuru Formunu İndirmek İçin Tıklayınız.