Bayburt Grup Burs Başvurusu

Bayburt Group İnşaat, üniversitelerin örgün öğretim yapan ön lisans, lisans programlarından her hangi birinde okuyan öğrencilerden burs başvurusu almaktadır.

Başvuru Şartları:

1. TC vatandaşı olmak

2. Türkiye’de ikamet ediyor olmak

3. Üniversitelerin örgün öğretim yapan (açık öğretim hariç) ön lisans, lisans programlarından her hangi birini kazanmış ve kaydını yaptırmış veya halen öğrenime devam ediyor olmak

4. Maddi imkandan mahrum olmak

5. Online başvuru formunu gerçeğe uygun olarak doldurmak ve belgelendirilmesi istenen belgelerle birlikte tam ve eksiksiz olarak zamanında online sistem üzerinden bayburt group’a teslim etmiş olmak

6. Eğitim bursu başvuruları internet ortamında yapılacaktır. posta, faks, mail ve elden yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

7. Başvuru formunda belgelendirilmesi istenen bilgiler kesinlikle belgelendirilecek, belgeler ise ilgili kurum, kuruluş ve makamlarca onaylı (mühürlü ve yetkili imzalı) olacaktır.

Başvurular 23 Eylül-15 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Başvurular online olarak gerçekleştirilip istenilen belgelerin digital olarak sunulması istenmektedir.

Başvuru için TIKLAYINIZ