Çelikel Eğitim Vakfı Alev Topları Burs Sonuçları

2016 – 17 Alev Topları Programı ön değerlendirme sürecimiz sona ermiştir.

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar arasında,ön değerlendirme koşullarıdikkate alınarak sıralama yapılmış olup, bu sıralama doğrultusunda kontenjan kapsamına giren tüm adaylardanbaşvuru belgeleri e-posta aracılığıyla talep edilmiştir.

Alev Topları Programı’na başvuru yapan tüm adaylarımızın, ön değerlendirme sonuçlarını öğrenebilmesi için başvuru formunda beyan ettikleri e-posta adreslerini kontrol etmesini önemle rica ederiz. Tarafımızdan gelen e-postalar virüs olarak algılanabileceği için başvuru yapan tüm adayların gelen kutusunda, Vakfımızdan gelen herhangi bir e-posta görememeleri halinde, “Junk/Gereksiz/İkincil” adı altındaki e-postalarını da kontrol etmelerini öneririz.

Ön değerlendirme kontenjanına giren adayların başvuru belgelerini tam ve eksiksiz olarak Vakfa posta/kargo yoluyla teslim etmeleri için son tarih, adaylara gönderilen e-posta adresinde veBaşvuru – Kabul Takvimi’nde ilan edilmiştir. Adayların, 12 – 16 Eylül haftasının Kurban Bayramı tatili olduğunu göz önünde bulundurarak belge hazırlıklarını yapmaları ve belgeleri tarafımıza zamanında ulaştırmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Hazırlanması gereken başvuru belgeleri hakkında ayrıntılı bilgiyeburadanulaşabilirsiniz. Belgelerin gönderimi için yazışma adresimize iseburadanulaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu
Close