Ermenek Vakfı (ERÇEV) 2019-2020 Burs Başvurusu

ercev-bursu

2019-2020 EĞİTİM DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI 01-30 EYLÜL 2019 TARİHLERİ ARASINDA WEB SİTEMİZDEN YAPILACAK
2019-2020 eğitim dönemi burs başvuruları Vakfımızın internet sitesi üzerinden 01-30 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.
 
Vakfımız sadece, ERMENEK, SARIVELİLER VE BAŞYAYLA ilçeleri nüfusuna kayıtlı lisans öğrencilerinden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bir devlet üniversitesini veya yüzde yüz burslu olmak koşuluyla yurt içindeki bir Vakıf Üniversitesinin 4 yıllık bir bölümünü kazananlara burs vermektedir.
 
Vakfımızca sadece, lisans düzeyinde eğitim ve öğretim veren bölümler için burs verilmektedir. İki yıllık meslek yüksek okullarını kazananlar ile yüksek lisans ve doktora programlarına burs verilmemektedir.
Ayrıca lisans seviyesinde olsa bile Ankara ve Konya merkezindeki bir okulda okuyacaklara ERÇEV tarafından burs verilmemektedir. Bu öğrencilerimizden Ankara´da bir okulu kazananlar Ankara Ermenekliler Derneğine, Konya´da bir okul kazananlar Konya Ermenekliler Derneğine başvuru yapacaklardır.
Posta, kargo, APS veya diğer ulaşım vasıtaları ile gönderilecek başvuru formları ile Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçeleri nüfusuna kayıtlı olmayanların başvuruları kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
Başvurular sadece www.ercevvakfi.com adlı internet sitemiz üzerinden yapılacaktır. Burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerimizin, web sitemizin ana sayfasındaki “Burs Başvurusu” bölümünden ulaşacakları başvuru formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.
Öğrencilerimizin başvuru formunu doldurmaya başlamadan önce sitemizin ana sayfa “Burslar” bölümünde yer alan Başvuru Koşullarını da dikkatlice okumaları gerekmektedir.
Geçen yıl ERÇEV’den burs alan öğrenciler yeniden başvuru yapmayacaklardır. Bu öğrenciler sadece yeni tarihli transkript ve öğrenci belgelerini 01-30 Eylül 2019 tarihleri arasında posta veya kargo ile Vakfımızın İstanbul’daki merkezine göndereceklerdir. Bu belgeleri belirtilen tarihte göndermeyenlerin veya transkriptlerinde birden fazla başarısız dersi olanların bursu kesilecektir.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu