Gavremzade Vakfı Burs Başvurusu

Gavremzade Vakfı 2023-2024 Eğitim dönemi burs başvurularımız 18 Eylül Pazartesi başlayıp 6 Ekim Cuma günü son bulacaktır.

2023-2024 Eğitim dönemi burs başvurularımız vakfımızın web sitesinde bulunan burs linkinin aktif hale gelmesiyle başlayacaktır.(Burs linki 18 Eylül pazartesi günü aktif hale gelecektir.)

Burs başvurusunu ilk defa yapan öğrencilerimiz öncelikle burs linkine tıkladıklarında karşılarına çıkan kaydol ekranından kimlik ve aile bilgilerini girerek şifre edinecek ve kayıt oluşturacaklardır.Daha sonra edindikleri şifre ile tekrar burs linki giriş yap ekranından T.C numaraları ve şifrelerini girerek burs sistemimizde bulunan soruları eksiksiz cevaplayarak  istenen evrakları da eksiksiz ve doğru yükleyerek başvurularını yapacaklardır.

Bizlerden daha önce burs alan öğrencilerimiz ise burs linkine tıklayarak giriş yap ekranından T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak kendilerinden istenen evrakları yükleyerek burslarının devam etmesi için başvurularını yapacaklardır.

Eksik ve ya yanlış evrak yükleyen öğrencilerin burs başvuruları geçersiz sayılacaktır.Daha önce burs alan öğrencilerimizden alttan dersi olduğu tespit edilen öğrencilerimizin bursları kesilecektir.

Başvurularımız sadece internet üzerinden web sitemizden yapılacaktır.Ofisimiz elden başvuru almamaktadır.

Burs alan öğrencilerimiz burslarının devam etmesi için her sene kendilerinden istenen evrakları burs sitemize yüklemek zorundadır.Yükleme yapmayan öğrencilerimizin bursları kesilecektir.