Gelibolu Vakfı Burs Başvurusu

gelibolu-vakfi-bursuGelibolu Vakfı, Gelibolulu öğrenciler öncelikli olmak üzere başarılı ve maddi desteğe ihtiyaç duyan adaylardan burs başvuru almaktadır.

Daha önce de ilan edildiği gibi vakfımız, öğrenci bursları ile ilgili projesini sonlandırmış ve burs konusundaki çalışmalarını bundan sonra kurucularından olduğu Gelibolu Eğitim Platformu çatısı altında sürdürme kararı almıştır. Gelibolu Eğitim Platformunun açıklamalarına ulaşmak ve burs başvurusunda bulunmak için platformun https://www.facebook.com/GeliboluEgitimPlatformu/ adresindeki Facebook sayfasını kullanabilirsiniz.

BAŞVURU SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Sol taraftaki menüde yer alan “Burs Başvuru Formu” linkinden (https://goo.gl/forms/4tJwzlEW7bx7UDPH2 ) doldurulan başvuru formundaki bilgi ve beyanlar doğru kabul edilerek değerlendirmeye alınmaktadır. Ancak başvuru yapan öğrenciye burs verilmesi uygun görüldüğü takdirde, bu bilgi ve beyanları doğrulayacak belgeler istenecektir. Bu belgeler öğrencilerin formda bildirmiş oldukları iletişim telefonlarına sms olarak gönderilecektir. Belirtilen süre içerisinde bu belgeleri getirmeyen ya da getirdiği belgeler ile beyanları arasında fark olduğu görülen öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Beyanlarının doğru olmadığının tespit edilmesi halinde öğrencilerin burs hakkı iptal edilecek ve o ana kadar ödenmiş burs miktarı faizi ile birlikte geri alınacaktır.

ÖNEMLİ UYARILAR

-Müracaatınızı yaparken her alanı dikkatlice inceleyiniz.

-Hatalı, eksik bildirim, gerçeğe aykırı beyan; burs almanızı engeller.

-Kimliğiniz ile ilgili bilgileri, mutlaka nüfus cüzdanınıza bakarak cevaplayınız.

-Evli iseniz ve eşiniz çalışıyor ise aylık net gelirini tam ve doğru olarak yazınız.

-Değerlendirme sonuçları başvuru formunuzda bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza SMS olarak ya da başvuru formunuzda bildirdiğiniz mail adresinize mail olarak gönderilmektedir.

BURS BAŞVURULARI İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN

Sadece bu sayfadan mesaj olarak gönderebilir ya da herkesin bilmesinde fayda olduğunu düşündüğünüz sorularınızı sayfada paylaşabilirsiniz. Daha önce açıklaması sayfada yapılmış hiç bir soruya tekrar cevap verilmeyecektir.

Burs Başvuruları 5 Ekim-25 Ekim tarihleri arasında yapılmaktadır. Öncesinde ve sonrasında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.