gen-liderler-burs-programiRomanya Aspen Enstitüsü tarafından düzenlenen Genç Liderler Programı’nın 2015 yılında dokuzuncusu gerçekleştirilecektir. Genç Liderler Programı her yıl Aspen Enstitüsü’nün bölgesel ağını geliştirmek  ve toplum içerisinde liderliği desteklemek ve teşvik etmek amacıyla düzenlenmektedir. Programa katılmak isteyen adayların 25-35 yaş arasında olmaları ve bunun yanında girişimcilik ve liderlik potansiyellerini göstermiş olmaları gerekmektedir. Adaylar; Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Gürcistan, Macaristan, Kosova, Makedonya, Moldova Cumhuriyeti, Karadağ, Romanya, Sırbistan, Türkiye ve Ukrayna’dan seçilecektir.

Program dört modülden oluşmaktadır ve Romanya’da gerçekleşecektir. Katılımcıların çok iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Enstitü kabul edilen adayların konaklama, yemek ve okuma materyalleri masraflarını karşılayacaktır. Adaylar sadece ulaşım masraflarını kendileri karşılamakla yükümlüdür.

Başvuru için adayların İngilizce olarak PDF formatında aday formu, referans mektubu, motivasyon mektubu ve özgeçmişleriyle birlikte Liderlik Programı görevlisi Catalina Rata catalina.rata@aspeninstitute.ro adresine 25 Ocak 2015 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Mülakatlar 16-22 Şubat tarihleri arasında Bükteş’te yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu