Gümüşhane Vakfı (GÜSEV) Burs Sonuçları Açıklandı!

Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı 2016 – 2017 Eğitim Öğretim Dönemi burs başvurularının değerlendirilmesi tamamlanmıştır.

Vakfımıza bu yıl Gümüşhaneli 2571 Lisans öğrencisi burs başvurusunda bulunmuş olup ilgili başvurular üzerinde yapılan inceleme ve değerlendirmeler neticesinde Vakıf Yönetim Kurulumuz yine , Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı  Mütevelli Heyeti Kurulumuzun almış olduğu karar ile toplamda 1.000 öğrencimize burs desteği sağlamıştır.

Yapılan başvurular her yıl olduğu gibi bu yılda vakıf bünyemizde kurulan Vakıf Burs Değerlendirme Komisyonunca değerlendirilmiş ve neticesinde burs almaya hak kazanmış öğrencilerimizin isimleri belirlenmiştir. İsimlerin yer aldığı listemizin tamamı vakfımızın http://www.gumushanevakfi.com internet sitesinde yayınlanmıştır.

Vakfımız aldığı karar ile bu yıl burs yönergesinde değişikliğe gitmiş olup bu yıl ki burs ödemelerimiz 2 eşit taksit halinde 500,00 er TL olmak üzere toplamda her öğrenci için 1.000,00 TL ödeme yapılmak suretiyle tamamlanacaktır.

Burs almaya hak kazanan ve listede isimleri açıklanan öğrencilerimiz en geç 02.01.2017 tarihine kadar gerekli evrakları tamamını eksiksiz biçimde hazırlayarak Vakfımızın Halil Rıfat Paşa Mahallesi Güler Sokak No:42 D. 1 Okmeydanı-Şişli / İst. Adresinde bulunan Vakıf Merkezine posta ya da kargo yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir.

Burs almaya hak kazanan tam isim listesi için tıklayınız.