İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvurusu

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu, İşler Kitabevleri tarafından LGS ve YKS’de üstün başarı göstermiş öğrencilere verilmekte olan eğitim desteğidir. İşler Kitabevleri, YKS sınavında derece yaparak herhangi bir puan türünde ilk 1000’e girmiş olan olan 50 öğrenciye 10 ay boyunca aylık 500 TL burs vererek üniversite hayatındaki eğitimlerine katkıda bulunmayı ve böylece maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği sağlamayı hedeflemektedir.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu başvuruları İşler Kitabevleri bayileri aracılığıyla yapılabilmektedir. Referansınız olarak başvuru yaptığınız bayii ve bayi görevlisini yazabilirsiniz. Bu program yalnızca bir burs programıyla sınırlı kalmamakla birlikte bu program sürecinde ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları durumunda yıl sonunda bir değerlendirme yapılarak eğitim hayatlarının kalanında da kendi burslarını kazanma imkanı sunmaktadır.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları 20 Temmuz 2022 de başlayıp 20 Ağustos 2022’de sona erecektir. Alınan başvuruların ön değerlendirilmesi yapıldıktan sonra en iyi puana sahip öğrencilerden başlanmak üzere 20 – 30 Ağustos 2022 tarihleri arasında online mülakat yapılacaktır. Başvuru yapan her öğrenci ile mülakat yapılmayacaktır. Yalnız ön değerlendirmeyi geçen öğrenciler ile online mülakat yapılacaktır. Online mülakata hak kazanan öğrenciler web sitemiz üzerinden ilan edilecek ve mülakat için gerekli bilgiler paylaşılacaktır. Burs almaya hak kazanan öğrenciler Web sitemiz üzerinden ilan edilecektir.

Burs başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz.

https://forms.gle/vAgvjDLXqE5wfLbp8

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu