İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvurusu

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu, İşler Kitabevleri tarafından LGS ve YKS’de üstün başarı göstermiş öğrencilere verilmekte olan eğitim desteğidir. 

İşler Kitabevleri, LGS’de 500 tam puan alan 25 öğrenciyi 4 ay süre ile (Eylül, Ekim, Kasım, Aralık) aylık 500₺ burs ile ödüllendiriyor. Ayrıca İşler Kitabevleri, 81 ilimizde LGS’de üstün başarı gösteren toplam 275 öğrenciye İşler Yayın Grubu’na ait yardımcı kaynaklardan kendi istediği 15 adet kitabı yine burs programı kapsamında hediye ediyor.

Burs başvuruları, 24.06.2023 ile 24.08.2023 tarihleri arasında alınacaktır. Burs almaya hak kazanan öğrenciler 30.08.2023 tarihinde bayilerimiz aracılığıyla ilan edilecektir.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu başvuruları İşler Kitabevleri bayileri aracılığıyla yapılabilmektedir. Referansınız olarak başvuru yaptığınız bayii ve bayi görevlisini yazabilirsiniz. Bu program yalnızca bir burs programıyla sınırlı kalmamakla birlikte bu program sürecinde ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları durumunda yıl sonunda bir değerlendirme yapılarak eğitim hayatlarının kalanında da kendi burslarını kazanma imkanı sunmaktadır.

Burs başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz:

https://isler.com.tr/lgs-basvuru.php