Mıhcı Hukuk Bürosu Burs Başvurusu

Mıhcı Hukuk Bürosu, hukuk fakültesi öğrencilerine karşılıksız burs vermektedir. Burs başvuruları 01.10.2020 tarihinde sonlanacak olup bu tarihe kadar başvuruların Mıhcı Hukuk Bürosu sitesi olan https://mihci.av.tr/ üzerinden yapılması gerekmektedir. Linke direk tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eski ve bir süre daha yayında olacak diğer sitemizde başvuru formu olmadığını belirtmek isteriz.

Yapılacak başvuruda site anasayfası üzerindeki başvuru formu doldurulacaktır. Başvuru formu doldurulurken okul, sınıf, birinci sınıf değilse GNO, vakıf üniversitesi ise bursluluk durumu, ailedeki kişilerin meslek ve öğrenim durumları, ailenin ortalama aylık geliri, başka bir yerden burs alıyorsanız yeri ve miktarı ve diğer belirtmek istedikleriniz yazılmalıdır.

Burs başvurusunda bulunurken Av. Mustafa Mıhcı’nın bizzat yakınları dahil olmak üzere tanıdık, referans vs. kullanmaya çalışanların başvuruları değerlendirilmeye alınmadan olumsuz sonuçlandırılacaktır.

Başvurular Mıhcı Hukuk Bürosu’nca değerlendirildikten sonra en geç 20.10.2020 tarihine kadar başvuruları olumlu olanlar e-posta ile bilgilendirilecek, gizlilik açısından isim olarak herhangi bir yerde açıklanmayacaktır. Bilgilendirme sonrası 1 adet vesikalık, kimlik fotokopisi, öğrenci belgesi, transkript, ikametgah, ailenizin gelir durumunu gösterir belge, eğitim gören kardeşiniz varsa öğrenci belgesi ve İBAN numarası talep edilecektir.

Burs bedeli 2020 yılı için aylık 500 TL olup 9 ay okul dönemi verilecektir.

Burstan bağımsız olarak Mıhcı Hukuk Bürosu topluluğunda yer almak ve mesleki faaliyet göstermek isterseniz Topluluğa Katıl sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Başvuru yapıldıktan sonra telefon ile aramaya veya ek e-posta göndermeye kesinlikle gerek yoktur.