Mustafa Hasanoğlu Vakfı 2019/2020 Burs Başvurusu

Mustafa Hasanoğlu Vakfı, Hasanoğlu İnşaat tarafından Eğitim, Sağlık, Bilim ve Çevre alanlarında yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan kişilere ulaşmak ve o kişilere yardımcı olmak amacıyla kuulmuştur.

Burs başvuruları her yıl 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI internet sitesi üzerinden yapılır.

Bursiyer adayları istenilen belge ve bilgilerin tamamını eksiksiz olarak, bir defada sisteme yüklemelidir. Belge ve bilgileri eksik olan başvurular işleme alınmaz.

Burs başvurusunu yapan adaylar daha sonrasında bilgilerinde herhangi bir değişiklik yapamazlar.

Başvurular internet üzerinden alındıktan sonra, başarı sırasına göre başvuru yapan tüm adaylar elektronik olarak sıralanır ve Burs Komitesi, adayları maddi desteğe duydukları ihtiyaç açısından değerlendirir.

‘Başarı’ kriterine göre elektronik olarak oluşturulan liste, Burs Komitesi’nde ‘ihtiyaç’ kriterine göre de değerlendirildikten sonra son şeklini almış olur. Burs kontenjanı da göz önünde bulundurularak adaylar mülakata davet edilir

Bursiyer adaylarının belge ve bilgileri, mülakattaki beyanları ile karşılaştırılır. Değerlendirmeye esas oluşturan beyana aykırı bilgiler incelenir ve gerekli görülen durumlarda aday süreç dışına çıkartılır.

Burs Komitesi tarafından mülakata davet edilen ve mülakat sonucunda uygun görülen adaylar, MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI’ ndan burs almaya hak kazanır

Sonuçlar her yıl 15 Kasım tarihinde, MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI internet sitesi üzerinden duyurulur.

Burs başvuru formu

 

guest
3 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
açım
açım
9 ay önce

vakfın istediği belgeleri posta yoluyla mı göndericez?

Halil
Halil
1 yıl önce

Benimde bursa ihtiyaçım var

Bursçu
Bursçu
3 yıl önce

şartları nedir bu bursun

Close
Menu