Naba Yaz Okulları Burs Yarışması

Naba Yaz okulları Burs Yarısması

 

2019 Naba Yaz Kursları Burs yarışması aşagıdaki gibidir,

 

2019 burs yarısmaları açıklandı.
% 50 ye varan burslar mümkün.
ekte iki açıklama gönderiyorum.
temelde ögrenci;
evinden uzak bir yolculuga çıkıyor. kendisini baska seyyahlarla birlikte büyülü bir kalede buluyor. hikayenizi ve kendiniz anlatacakken konuşamaz oldugunuzu farkediyorsunuz. görsellerle kendinizi ve öykünüzü anlatmanız gerekeceğini farkediyorsunuz. şanslısınız ki çantanızda bunun için ihtiyacınız olan her şey var. renkler, görseller, fotoğraflar, objeler, malzemeler vs. kim olduğunuzu ve hikayenizi nasıl anlatacaksınız? bu kısmı size yarışma konusu olarak kalıyor. yaratıcı bir proje hazırlayarak renklerle, sesle, görsellerle, videolarla, fotoğrafla, nasıl isterseniz sunarak göndermeniz beklenecek.
bu projeyi hazırladığınızda gönderim için bizimle iletişime geçerseniz, projeyi inceleyip, eksik ve düzeltmeleri bildirip ardından sizden teslim alacağız. mutlaka projenizle ilgili en az 200 kelimelik, ingilizce bir açıklama yazmanız da beklenecek. 18 şubat öğle saatleri projeler için son gönderim tarihidir.
önceki burs yarışmaları aşağıdadır ancak süreleri dolmuştur.

naba-italya-yaz-okulu-bursu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burslar 5 kişiye tam burs, 10 kişiye % 50 burs şeklindedir. Katılmak isteyenler Basvuracakları programa karar vermeliler, sonrasında bizlerle basvuru formunu doldurup, İtalyan Hayat Tarzı ve Kültürü temalı projeyi dijital olarak hazırlayıp, maksimum 200 kelime ile bu projeyi açıklayıp, seçimlerini destekleyecek açıklamalar yazarak bize teslim etmeliler. Basvurular tarafımızdan yetkililere iletilecek ve sonuclar açıklanacaktır.

Proje Nasıl Olmalı?

İtalyan Yasam Tarzı ve Kültürü;
Sizce italyan kültür nedir? İtalyan tasarım stili, mimarisi ve kendine has yaşam tarzı güncel trendler ve tasarımı nasıl etkiler?

İtalyanın güzel cografyası, gelenek ve kendine has özelliklerinden ilham alan katılımcılar, italyanın tasarımları üzerinde tüm bu etkilerini hissettirdigi bir proje hazırlamalılar.

Projeler her yolla hazırlanabilir. çizimler, illüstrasyonlar, bilgisayar grafikleri, video, fotograf, kolaj.

Sadece basvurdugunuz alanla ilişkili bir proje olmalı. Mesela iç mimarlık kursuna basvuran kişi bu alanda bir proje göndermeli.

Son katılım tarihi 27 subat 2015 dir. Projeler art@wayout.com.tr adresine gönderilmelidir.

 

Diger Burs Olanakları ve imkanlar için bize ulaşın.

İlgili okulun tanıtım sayfası:  Naba İtalya Üniversite

Yaz Okulları: https://art.wayout.com.tr/naba-yaz-okulu/