Sabri Özel Group Öğrenci Bursu Başvurusu

Şemdinlili iş adamı Sabri Özel, tarafından ilçenin başarılı ancak imkanı olmayan sınırlı sayıda üniversiteli öğrenciye 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında burs verileceği belirtildi.

Burs başvuruları 17.Ekim 2018 tarihinden itibaren alınacağı ve son başvuru tarihinin ise 31 Ekim Çarşamba günü olduğu kaydedildi.

Müracaatlar ilçenin cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan UĞUR Kuyumculuk tarafından kabul edilecektir.

SBÖZEL GROUP taraından yapılan yazı açıklamada; Şemdinli ilçemizden üniversiteye yerleşen öğrencilerimize iş adamı sayın Sabri Özel tarafından eğitim bursu verilecektir. Burs başvuruları 17.10.2018 tarihinden itibaren alınacaktır. Başvurular elden  UĞUR Kuyumculuk  adresine yapılabileceği gibi muhasebe@sbozelgroup.com adresine mail olarak ve 0533 898 20 79 whatsapp numarasından da yapılabilir. Burs başvurusu iki aşamalı olacak. Birinci aşamada sadece başvuru formu alınacaktır. İkinci aşamada evrakların tamamı istenecektir. Eksik evrak veya bilgi veren öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

BURS BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Burs için son başvuru tarihi 31.10.2018 tarihidir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru Formu UĞUR Kuyumculuk adresin alınabilir.

ÖN BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  1. İmzalı Başvuru Formu (sadece başvuru formu alınacak)

BAŞVURU ŞARTLARI

  1. Şemdinlili Olması
    2. 4. Yıllık Üniversite Okuyor Olması
    3. 
    İhtiyaç Sahibi Olması