Şahinler Vakfı (Şahinler Holding) 2019/2020 Burs Başvurusu

sahinler-holding-vakfi-burs

Şahinler Vakfı; eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarda faaliyet göstermek amacıyla 1987 yılında kurulmuştur.

Şahinler Vakfı her yıl maddi imkanları nedeniyle öğrenimlerine devam etmekte zorluk çeken başarılı 500 öğrenciye karşılıksız burs vermektedir.

Burs başvuruları 19 Ağustos – 30 Eylül arası alınacaktır, Sonuçlar en geç 25 Ekim de sadece burs almaya hak kazanan öğrencilere bildirilecektir. Şehir dışında okuyan öğrenciler Belgelerini kargo ile Holding adresine gönderebilecektir. Şehir içinde okuyan öğrenciler belgelerini kendileri Holding adresine getirip Vakıf’a elden teslim edeceklerdir.
Mail ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Şahinler Vakfı Web Sitesi için Tıklayınız.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi, No:22 D Blok
Büyükçekmece / İstanbul
Tel: 0212 484 23 13
Faks: 0212 886 32 76
E-Mail: vakif@sahinlerholding.com.tr

guest
18 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
eren
eren
10 ay önce

başvuru yapabilen varmı ?

Emrah
Emrah
1 yıl önce

Vandayım başvurular sadece istanbulda mı yapılıyor

Birol
Birol
1 yıl önce

Başvuru belgesini nereden alıyoz

s10er
s10er
1 yıl önce

Konya dayim ama başvuruyu sadece İstanbul da mı yapabiliyoruz

Tuğba
Tuğba
10 ay önce
Reply to  s10er

Evraklari Istanbul holding adresine gonderiyorsunuz

cansu
cansu
1 yıl önce

Merhaba ben kardesim icin burs istiyorum 2 kardesime bakmak zorundayim bu bursa cok ihtiyacimz var lutfen donus yaparsanz cok sevenirim

serap karakuş
serap karakuş
4 yıl önce

benim anne ve babam vefat etti. sizin başvuru zamanlarınızda babam vefat etti şimidi süresi de geçti. acaba yardımcı olur musunuz ?

Sercan
Sercan
4 yıl önce

arkadaşlar buraya yazdığınız ‘ihtiyacım var yardım edin’ gibi şeylerin hiçbirisini burs veren kurum ya da kuruluş okumuyor bu site sadece burs verecek kurum ya da kişileri açıklıyor müraacatlar burs veren kurumun sitesinden veya bizzat görüşülerek yapılıyor buraya bir şey yazmanın kimseye faydası yok çünkü bunları sizden benden başkası okumuyor .

sahin
sahin
4 yıl önce

siz nasıl tıp kazanmışsınız anlaması gerçekten güç. Burası aracı olan bir site burs duyurusu yapıyor sanki vakfın kendi sitesiymiş gibi buraya bana burs verir misiniz diye yazıyorsunuz.

fatmanur
fatmanur
4 yıl önce

Ege Üniversitesi sınıf öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi yim bursa ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz.

Mohammad Achel
Mohammad Achel
4 yıl önce

Afganistanli yabancı uyruklu öğrenciyim Uşak üniversitesinde mühendislik fakültesinde okuyorum maddi sıkıntısını çok çekiyorum rahmetli babam vefat etti ailemde Afganistanda yaşıyor durumu çok kütü 9 kardeşim var hiç biriside emekli yada devletten maaşlı değiller yabancı öğrenci olduğum için hiç bir yerden buers alamadım bu yüzde sizin bu bursunuza çok çok ihtiyacı var yardımcı olmanızı istiyorum ve İnşallah olur diye döşünüyorum

Ayşenur
Ayşenur
4 yıl önce

Merhaba ben bu yıl Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp fakültesini kazandım.Babam memur, abim bu sene yüksek Lisans yapacak ve ayrıca annem kanser olduğu için tedavi görüyor.Üç kardeşiz.Bu nedenlerden dolayı maddi sıkıntımız var.Bu bursu alabilirsem benim için okuyabilmek daha kolay olacak.Bu bursa ihtiyacım var.Bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Mustafa
Mustafa
3 yıl önce
Reply to  Ayşenur

Allah yar ve yardımcın olsun

İLHAMİ
İLHAMİ
5 yıl önce

GÜRCİSTAN CAUCASUS INTERNATIONAL UNIVERSITESINDE TIP FAKULTESI BIRINCI SINIF OGRENCISIYIM.MADDİ SIKINTILAR CEKMEKTEYIM .KARDESIM TURKIYEDE TIP OKUYOR HICBIR KAMU YADA KURULUSTAN MADDI BIR DESTEK ALMIYORUM.CALISIP KENDI PARAMI KAZANMAYA CALISIORUM AMA YETISTIREMIYORUM LUTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ? TABİİ BU YAZDIKLARIMI GORUYORSANIZ SIMDIDEN TESEKKURLER. . .

sevda
sevda
5 yıl önce

size ulaşamıyorum burs başvurusunda bulunmak istiyorum yardımcı olur musunuz

bedriye
bedriye
4 yıl önce
Reply to  sevda

oluruz

FURKAN KAZAN
FURKAN KAZAN
5 yıl önce

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. AİLEM MADDİ DURUMU İYİ OLAMAMASI NEDENYİLE BU BURS A GERCEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR . KARDEŞİMİN BU SENE HUKUK FAKÜLTESİNİ KAZANMASIYLA MADDİ OLARAK ÇOK ZOR DURUMDAYIM.KALACAK YER PROBLEMİM VAR VE SADECE DEVLETİN GERİ ÖDEMELİ OLARAK VERDİĞİ KREDİ İLE GEÇİNİYORUM BU YAZIYI OKUYORSANIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER ..

mustafa yüce
mustafa yüce
5 yıl önce

sizlerin vaat etmiş olduğu burstan bende yararlanmak istiyorum gerçekten maddi durumumuz çok çok kötü,eğitim hayatımda çok zorlanıyorum yardımlarınızı bekliyorum yine de çok çok sağolun

Close
Menu