Sinop Vakfı Burs Başvurusu

Sinop Eğitim Vakfı burs başvurularımız başlamıştır. 6 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında profilimizdeki linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sinop Eğitim Vakfı burs başvurularımız başlamıştır. 6 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında profilimizdeki linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
Burs başvurularının 4 Ekim’de sonlanacağını dikkatinize sunar, burs başvuru koşullarınızı dikkatle okumanızı rica ederiz.

Sinop Eğitim Vakfı (SEV) bursları ülkemizin çeşitli şehirlerinde devlet ve (%100 burslu olmak kaydıyla) vakıf üniversitelerinde eğitim gören Sinoplu öğrencilere yöneliktir.

Başvuru Şartlarımız:

1. Türkiye’deki devlet veya (%100 burslu olmak kaydıyla) vakıf üniversitelerinden birinde 2. öğretim dahil olmak üzere örgün eğitim lisans veya ön lisans programlarına kayıtlı olmak.

2. Sinop nüfusuna kayıtlı olmak. (Başvuru sahibinin kendisinin, annesinin yahut babasının kayıtlı olması yeterlidir.)

3. Başarılı bir öğrenci olmak.

4. Maddi yardıma ihtiyaç duymak.

* SEV bursları karşılıksızdır. Bursiyerler aldıkları bursları ilkelerimiz gereği geri ödemeyeceklerdir.

* Sinop Eğitim Vakfı’ndan burs alan öğrenciler; vakfımızın tanıtımını yapmayı, vakıf etkinliklerine -gönüllülükleri dahilinde- katılmayı ve iş hayatına başladıktan sonra imkan dahilinde SEV çatısı altında en az bir öğrenciye burs vermeyi vicdani bir yükümlülük olarak kabul eder.

* SEV tüm bursiyerleriyle birebir iletişim içinde kalmayı ve tüm bursiyerlerin vakıfla etkileşim içinde olmasını önemseyen bir kurumdur.

Başvurunuzu tüm bu olguları göz önünde bulundurarak yapmanız rica olunur.

2021 Burs Başvurusu

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu