Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Burs Başvuruları

Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak; eğitim hayatında başarılı, sosyal yönü ve gönüllülük potansiyeli güçlü üniversiteli gençlerin maddi sıkıntı yaşamadan eğitim hayatına devam etmesine destek oluyoruz. Bursiyerlerin burs aldıkları süre boyunca TOG bünyesinde yer alan Gönüllü faaliyetlere katılmaları için teşvik ediyoruz.

TOG Bursları’ndan yararlanan üniversiteli gençler; ayda en az 16 saat proje ve etkinliklerde gönüllü çalışmalara katılıyor. Üniversite öğrencisi gençlerin bir yandan bilgiye, teknolojiye ve yeniliklere ulaşmalarına destek olurken bir yandan da yaşadıkları topluma fayda sağlayacak sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarını sağlıyoruz.

TOG Gençlik Bursları, burs yönetmeliği çerçevesinde lisan öğrenimleri boyunca devam etmektedir. Bursiyerlerin dönem boyunca akademik başarı ve gönüllülük faaliyetleri kontrol edilir ve bu doğrultuda burs desteği ön lisans/ lisans öğrenim süresince devam ettirilir. Akademik başarı ve gönüllülük kriteri uygun olmadığı takdirde öğrencilerin burs devam durumu değerlendirilir.

TOG Yeni Sınıf Burs Başvuruları

TOG Ara Sınıf Burs Başvuruları

TOG Bezmen Bilim Destek Fonu Başvuruşu

1 Comments

  • Ne saçma bir sözleşme imzalatıyor. Size ne benim , etnik kökenimden, siyasi düşüncemden, felsefi düşüncemden, dinimden,sağlığımdan cinsel hayatımdan!

Comments are closed.