Giresun Vakfı Burs Başvuruları

2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Burs Başvuruları 1 Eylül 2023 – 30 Eylül 2023 Tarihleri arasında Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacaktır. Değerlendirme sonuçları 30 Kasım’a kadar sonuçlanacaktır.

E-Posta: burs@giresunvakfi.org

Giresun Vakfı 2023-2024 Burs Başvuru Koşulları

– Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve KPSS hazırlık öğrencileri burs almaya hak kazanabilir.

– Ön lisans, Açık öğretim, Vakıf Üniversiteleri (%100 burslu hariç) ve Uzaktan eğitim öğrencilerine burs verilmemektedir.

– Burs başvuru formları üzerinden inceleme yapılacak ve Komisyon tarafından gerekli görülmesi halinde öğrenciler mülakata davet edilecektir. Çağrıldığı halde mülakata katılmayan öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

– Aynı aile içinde birden fazla üniversite okuyan öğrenci var ise (iki yıllık olsa veya özel üniversitede %100 burslu olmasa bile) hepsinin ayrı ayrı burs başvurusunda bulunması zorunludur.

– Mülakat sonucunda burs almaya hak kazananlar, istenilen evrakı (öğrenci belgesi, kimlik belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, banka IBAN no v.s.) ivedilikle evrak@giresunvakfi.org adresine ulaştırmak zorundadırlar.

– Burs almaya hak kazanan öğrencilerimizin ödemeleri banka hesaplarına yapılacaktır.

– Eğitim öğretim dönemi içerisinde, vakfımız tarafından yapılacak seminerlere katılım zorunludur. Bu konu ile ilgili detaylar için TIKLAYINIZ

2022-2023 Eğitim Öğretim Dönemi Burs Başvuruları 1 Eylül 2022 – 30 Eylül 2022 Tarihleri arasında Online Olarak Yapılacaktır. Değerlendirme sonuçları 30 Kasım’a kadar sonuçlanacaktır.