Konya Vakfı (KONEV) 2019/2020 Burs Başvurusu

konev-bursu

Konya Vakfı (KONEV) her yıl düzenlediği burs programları için başvurular 26.08.2019 pazartesi başlayacak ve 27.09.2019 cuma akşamına kadar mesai günleri içerisinde (cumartesi dahil)11.00-17.00  saatleri arasında vakıf genel merkezinde elden kabul edilecektir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Bu süre içinde burs için başvuracak yükseköğrenim lisans öğrencilerimizin öncelikle sitemizin burs işlemleri bölümünde bulunan burs yönetmeliğimizi ve burs başvuru dilekçemizi dikkatlice okuyarak ona göre hareket etmelerini önemle tavsiye ediyoruz. 

Buna göre, internet sitemizden indirilecek BURS İŞLEMLERİ  başlığı altındaki burs başvuru dilekçesi’ni doldurarak  eklenecek belgeleri eksiksiz tamamladıktan sonra vakfımızın Ankara’da bulunan genel merkezine (İzmir 2 cd no 44/8 Kızılay/Ankara) elden bizzat kendileri teslim edeceklerdir.

Ayrıca, burs talebinde bulunacak öğrencilerimiz internet sitemiz BURS İŞLEMLERİ başlığı altındaki ONLİNE BURS BAŞVURUSU  bölümünden ulaşabilecekleri “yüksek  öğrenim  burs talep bilgi formu 2019-20” yi  online olarak doldurup kaydettikten sonra, bir çıktısını  alarak burs başvuru dilekçesine ekleyeceklerdir. (Adaylarımızın bilgi formuna ekleyecekleri fotoğraflar yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf olacak ve başvuru dilekçesine ekleyecekleri fotoğrafların aynısı olacaktır.)  

Öğrencilerimizin yanlış ve eksik işlem yapıp, boş yere vakit ve emek harcamamaları için mutlaka burs yönetmeliğimizi ve burs başvuru dilekçesini dikkatlice okumalarını bir kez daha hatırlatmak isteriz. Anlaşılmayan bir husus olursa vakfımızın 0 312 419 42 43 no lu telefonundan vakfımızın mesai saatleri içinde görevlilerimizden bilgi alınabilir. Sağlık ve başarı dileklerimizle. KONEV

ÖNEMLİ NOT: SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURUP, DİĞER İŞLEMLERİ YAPMAYAN VE EVRAKLARINI  ELDEN  BİZZAT KENDİSİ  KONEV GENEL MERKEZİNDE GÖREVLİLERE TESLİM ETMEYENLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAZ.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Close
Menu